Gerçek Seks Sahneleri Olan 10 Çarpıcı Film

Filmdizilistesi olarak bu film listesinde gerçek seks sahneleri olan 10 çarpıcı filmi listeledik.Filmdeki sahneler tamamen gerçek olan ve oyunculuk bunu gerektirir dedirten filmler. Film dizi listeleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

 

1. Ilk sevisme (2001)

8,4

Ilk sevisme (1976)

Genç bir kız ailesi ile birlikte önlerindeki yaz tatilini değerlendirmek için çiftliklerine giderler. Orada fazlasıyla boş zamanı olan genç kız ilk defa arzulanma durumunu yaşamaya başlar. Bu ilk defa onun vücudunda reaksiyon gösterdiği için adeta çılgına dönmüştür. Şimdi ise ilk kez sevişmenin arefesinde ve fazlasıyla heyecanlıdır. 

2. Romance (1999)

5,4

film listesi

gayet mutlu bir yaşamı ve ilişkisi olmasına rağmen, bu mutluluğu bozmak için elinden gelen her şeyi deneyen Marie adlı genç kadının inanılmaz yaşam tarzı konu edinip, bizlere sunuluyor. Yapımcılığını Jean-François Lepetit’in üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Raphael Tidas ve DJ Valentin ikilisi ele almıştır.

 

3. Idioterne (1998)

6,9

Idioterne (1998)

rta yaşlarına yaklaşan bir grup, Stoffer’ın başkanlığında şehir dışında bir komün hayatı sürdürmektedirler. Modern hayatın kurallarını alt üst etmek için basit bir oyun geliştirmişlerdir. Dünyanın bilgeliğini bir kenara bırakıp gerizekalı olmaya karar verirler. Grubun üyelerine büyük mutluluk veren bu oyuna, bir gün kendi halinde bir kafede oturan Karen da dahil olur. Karen gruptakilerin aksine sıradan bir hayattan gelen, eğitimsizbir ev kadınıdır. Stoffer gruba gittikçe daha sert eylemlerde bulunmaları yönünde emirler verdikçe grupta çatırdamalar olur. Modern hayatın burjuvaları değerleri ile dalga geçmeye hevesli grup üyeleri kendilerinin de burjuva sınıfına dahil olduklarını farkederler.

 

4. Baise-moi (2000)

4,5

10548333

Fransa ‘nın sakin görünen bir kasabasında yaşayan Nadine ve Manu ‘nun kendilerine has sorunları vardır. Nadine eski bir porno oyuncusudur fakat kariyeri de hayatı gibi dibe vurmuş, doğru dürüst masturbasyon bile yapamamaktadır… Bir bar işleten ağabeyi ile birlikte yaşayan Manu ise, ağabeyinin psikopat kırması tutumu altında ezilmekten usanmıştır.Çekilesi bir hayat yaşamayan iki kadının yollarının kesiştiği gün, belki de hayatları boyunca kendilerini en özgür hissettikleri; belki de sonradan, hayatlarının en dramatik günü olarak hatırlayacakları o sarsıcı gündür.Zira o gün, Manu önce bir gurup serserinin tecavüzüne ve darbına uğrar bir kız arkadaşıyla. Sonradan ise ağabeyi çöreklenir başına. Fakat tecavüzün şokunu başarıyla atlatmayı beceren Manu, ağabeyinin de kolayca hakkından gelmesini bilir.Nadine ise üstlendiği yeni görevi nasıl yerine getireceğini kara kara düşünmektedir. Kuryelik yapmayı kabul etmeden kısa bir süre önce, ardında en iyi arkadaşının cesedini bırakmıştır ve ayın 13 ‘ünde Luxeuil İstasyo ‘nunda olmalıdır..

 

5. Mahremiyet (2001)

6,2

MAHREMİYET (2001)

Sevişmek için buluşan claire ve jay sadece çarşamba günleri bir araya geliyorlardı. Konuşmaksızın sadece birbirlerinin vücutlarına duydukları arzu, istek ve fantezileri paylaşıyorlardı. Claire birgün ortadan kayboldu ve jay aslında sevgilisini tanımadığını ve gizemini farketti.

 

6. Ken Park (2002)

5,9

Ken Park (2002)

Kids filmiyle yeniyetmelerin ergenlik dünyasını ele alan ve tartışmalı bir film ortaya çıkaran yönetmen Larry Clark, benzer temalara sahip Bully’nin ardından Ken Park filmiyle gençlerin özel yaşamlarına geri dönüyor. Clark filmi Edward Lachman ile birlikte çekmiş. Yönetmenler, kameralarını Kaliforniyalı kaykaycı gençlere ve onların aileleriyle olan ilişkilerine çevirmişler. Ken Park, gençlerin birbirleriyle olan ilişkilerini ve aile yaşamlarını saptırmadan anlattığı için, şok edici bir yapım olarak nitelendiriliyor.

 

7. Anatomie de l’enfer (2004)

4,5

Anatomie de l'enfer (2004)

Bir gece kulübünde tanıştığı sıra dışı yakışıklı gençle, bir haftalık cinsel deneylere tabi tutulan genç ve güzel bir kadının yaşadıkları konu edinip, bizlerin önüne sunuluyor.

 

8. Lie with Me (2005)

5,4

Lie with Me (2005)

Cinsellik unsuru var mı evet var ancak filmin konusuna bakacak olursanız zaten filmin içeriği hayatı cinsellikten ibaret olan bir kadının aşkı da yaşaması ve bu süreçteki bocalamasını anlatıyor. Eğer filmi genel olarak izleyebilirseniz cinsellik içeren sahneler sizi rahatsız etmeyecektir.

 

9. İtiraf: Bölüm 1 (2013)

7,0

İtiraf: Bölüm 1 (2013)

Danimarkalı autör yönetmen Lars Von Trier’in Deccal (Antichrist) and Melankoli ile sürdürdüğü aykırı filmler serisine Nymphomaniac ile devam ediyor. Nemfomanyak bir kadın olan Joe’yu merkezine alan film, baş karakterinin doğumundan 50 yaşına kadar olan hayatına, özellikle de cinsel serüvenlerine odaklanıyor.

Soğuk bir kış gecesi yakışıklı bir bekar olan Seligman, yolda dövülmüş halde Joe’yu bulur. Onu evine getirip, yaralarını sarar. Joe bu adamın evinde dinlenirken kendi hikayesini de anlatmaya başlar…

 

10. Itiraf: Bölüm 2 (2013)

6,7

 Nymphomaniac

Lars von Trier’in tartışma yaratan Nymphomaniac filminin ikinci, devam bölümü. Joe’nin dikte edilmiş cinsel hayatının devamında yetişkin olarak yaşadığı hayatının en karanlık dönemlerini araştırırken, Seligman’ın ilgisini neden çektiğini sorguluyor.

Paylaşmak önemsemektir! Lütfen desteğini esirgeme.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir